بازی ایرانی بیباک و افسانه ی کهن
نویسنده admin در تاریخ ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۳ در ساعت ۰۳:۱۷ بعد از ظهر | دسته‌بندی شده در PC، اخبار، اندروید، بازی های ایرانی | با ۱ نظر

“بیباک و افسانه ی کهن” داستان زندگی پرفراز و نشیب پرنده ای به نام بیباک را روایت میکند. ماجرای عجیبی که با یافتن یک شنل کهن و مرموز آغاز میشود و زندگی ساده یک پرنده ی عادی را از این رو به آن رو میکند.

Bibak-And-Ancient-Legend-1

سبک بازی “بیباک و افسانه ی کهن” از نوع Hidden Object Puzzle می باشد که طرفداران زیادی را همواره برای خود داشته و Big Fish Games را میتوان یکی از معروف ترین سایت های عرضه کننده ی این سری از بازی ها نام برد.

Bibak-And-Ancient-Legend-2

گیم پلی بازی دارای قسمت های مختلف و متنوعی است و شما هر در مرحله باید سرنوشت زندگی بیباک را در دست بگیرید و در دنیای سرزمین آفتاب غرق شوید.

Bibak-And-Ancient-Legend-3

این بازی یک پروژه ی مستقل و ایرانی است که هم اکنون توسط استودیوی Fly Over که متشکل از آقایان حسین جاشی و رضا نوروزی است در حال ساخت می باشد، و قرار است در آینده ای نزدیک بر روی گوشی و تبلت های اندرویدی عرضه شود.

درباره - هدف ما رضایت شما گیمر های عزیز است ...


Displaying ۱ دیدگاه
گفته‌های شما

دیدگاه خود را بیان کنید

XHTML: شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*