بازی Still Life 2
نویسنده admin در تاریخ ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۳ در ساعت ۰۵:۳۷ بعد از ظهر | دسته‌بندی شده در بازی ماجرایی و معمایی، بازی کامپیوتری | با ۰ نظر

چه کسی پشت سر آقای X پنهان شده است؟ هنوز زندگی ۲ نشان می دهد پایان طولانی در انتظار از طبیعت بیجان و جادوها یک تحقیق جدید برای عامل ویکتوریا مک فرسون است .

در پاییز سال ۲۰۰۸ ، ویکتوریا به مین فرستاده می شود که در آن بدن الن Dunnigan را به تازگی یافت شده است . شیوه کار اجرایی و ویدئو فرستاده شده به پلیس و فشار آنها را در بدون شک به هویت قاتل : شکنجه ساحل شرق تا دوباره زده ! هیچ سرنخ درکالبد شکافی برداشت، به عنوان قاتل زنجیره ای دقیق و پر زحمت شسته بدن . یک بار دیگر، قاتل تا به هر گونه خطا را مرتکب نشده اند.

steal life

از اتاق متل او ، ویکتوریا می آید در سراسر گزارش پالوما هرناندز ، روزنامه نگار پوشش تمام جنایات بلبرینگ امضایشرق ساحل شکنجه . هرناندز از اف بی آی و عدم ویکتوریا پیشرفت بسیار بحرانی بوده است . این بدان هرناندز از تلفنی و درخواست از ویکتوریا به ملاقات بعد از آن شب متوقف نمی شود. هرناندز ادعا می کند که برخی از به اصطلاح سرنخ در قاتل را در اختیار او است . ویکتوریا به صراحت رد می کند. چند لحظه بعد ، پالوما توسط شکنجه ربوده …

Untitled-11

هنوز هم زندگی ۲ درست به روح قسط اول آن باقی می ماند و همچنان اجازه می دهد تا به بازی و مدیریت دو کاراکتر محدود توسط همان سرنوشت . این بار ، هدف این است که به کنترل دو قهرمان ، برای دیدن بازی از دو دیدگاه مکمل و تجربه دو gameplays مختلف . بسته whetheryou در حال بازی پالوما هرناندز ، قربانی شدن توسط قاتل یا ویکتوریا مک فرسون ، عامل FBI ردیابی او را شکار ، شما می توانید بین بقا و بررسی متناوب .

پس از موفقیتهای شماره اول بازی Still Life , در سال ۲۰۰۹ بازی Still Life 2 توسط کمپانی Microids برای کامپیوتر عرضه شد و توانست با پیشرفت چشمگیر گرافیکی و ایجاد نوآوریهای در بازی, تبدیل به یکی از بازیهای برجسته زمان خود شود . از پایان بازی Still Life 1 قابل حدس بود که نسخه دیگری از این بازی زیبا در راه است تا داستان نصفه و نیمه را به پایان برساند . داستان بازی Still Life 2 از جایی شروع میشود که در سال ۲۰۰۸ قتلهای زنجیره ای مشابه قبل در قسمتی از آمریکای شرق گزارش میشود و شکی وجود ندارد که همان قاتل زنجیره ای بازگشته و موج جدیدی از قتلهای خوفناک در راه است . قاتلی که به نظر میرسید کشته شده حال دوباره دست به شکنجه و تکه تکه کردن زنان میکند و جسدهای آنها در قسمتهای مختلف آمریکا پیدا میشود .

Still life 2 10

بازی Still Life 2 بر خلاف نسخه قبل دارای دو کاراکتر مختلف قابل بازی است . کاراکتر اصلی بازی همان ویکتوریاست که مجددا مسئول پیگیری پرونده قتلهای زنجیره ای میشود و کاراکتر دوم روزنامه نگاری است با نام پالوما هرناندز که اطلاعات زیادی از قاتل دارد و در اویل بازی توسط قاتل ربوده میشود تا این اطلاعات جایی بروز نکند . اضافه کردم این کاراکتر جذابیت زیادی به بازی بخشیده است و در تمام مراحل سعی در فرار از زندان خوفناک این قاتل خواهید داشت که با هیجان همراه است . معماهای پیچیده بازی همچنان به قوت خود باقی هستند و باید توسط ویکتوریا محلهای مختلف را بررسی کنید و از افراد متفاوتی بازجویی به عمل آورید . از دیگر ویژگیهای منحصر به فرد بازی استیل لایف ۲ میتوان به PDA ویکتوریا اشره کرد که در قسمتهای مختلف بازی به کارتان می آید و میتوانید اطلاعاتی که بدست می آورید را در آنجا ثبت نمایید .

still-life2

راهنمای قدم به قدم

شرکت Microids بعد از انتشار موفق بازی Still Life با محوریت ادونچر به انتشار نسخه دوم این بازی با نام Still Life 2 پرداخت.
در طبیعت بی جان ۲ نیز شخصیت اول بازی همان مأمور اخراجی FBI یعنی ویکتوریا مک فرسن است با این تفاوت که شما باید به طور همزمان پالوما هرناندز که یک خبرنگار است را نیز کنترل کنید.
سیستم دو شخصیتی و بازی کردن با دو شخصیت متفاوت در طبیعت بی جان ۱ هم وجود داشت ولی به طور همزمان نبود؛ در واقع بازی یک نوع فلش‌بک می‌خورد ولی در طبیعت بی جان ۲ همزمان دو شخصیت محوری را باید کنترل کنیم.
این سیستم دو شخصیتی هم‌زمان را برای اولین بار در بازی پرونده مخفی تانگوسکا مشاهده کردیم؛ همان جایی که مکس برای نجات نینا تلاش می‌کرد و نینا نیز به طور هم زمان وسایلی را از سلول برای مکس می‌فرستاد.
نکاتی در مورد بازی:
می‌توان با کلید Space از سخنان رد شد.
همیشه باید مدارکی که در کیت آزمایش ثبت می‌شوند را آنالیز کرد. حتی اگر ما در قدم به قدم یادآوری نکرده باشیم.
همیشه باید در مواقعی که لازم دیدید وسایل اضافی را خالی کنید تا مکان لازم برای گرفتن وسیله‌ی جدید را داشته باشید.
آنالیز کردن بوسیله‌ی سه دکمه‌ی نارنجی، بنفش و سبز در کیت آزمایش انجام می‌شود.
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:
Windows XP/VistaTM
۱,۵ GHz Intel Pentium 4
RAM 512 MB
Video Card 128 MB DirectX 9 Compatible
Disk Space 4 GB Free
CD-ROM 16x
Sound Card, Mouse, Keyboard DirectX 9 Compatible

still-life-2

خانه‌ی مک فرسن:
بازی از خانه‌ی مک فرسن شروع می‌شود.
از روی تخت تمامی مدارک و اسناد را بررسی کنید.
سمت چپ تخت و بر روی زمین اسناد را بررسی کنید.
از روی میز چوبی کنار تخت TRANSFORMER WITH CORD را بردارید.
به سراغ رایانه شخصیتان بروید. رایانه شما باطری لازم برای ادامه کار را ندارد. TRANSFORMER WITH CORD را بر روی پریز برق اعمال کنید.
از طریق اینترنت تمامی اسامی را جست و جو کنید.
حالا از طریق دیتابیس وارد شوید. شما رمز ورود به دیتابیس FBI را ندارید.
از این حالت خارج شده و با کلیک راست موبایلتان را بررسی کنید. قسمت MESSAGE & CONTACTS را بررسی کنید. یک پیام از اشبی کلر و دو پیام از ریچارد. پیام ها را بخوانید. در پیامی که از اشبی بدست شما رسیده، رمز دیتابیس FBI نوشته شده(۹۶Ha)7Mn). حالا دوباره به سراغ رایانه بروید و از دیتابیس اف بی آی این رمز را انتخاب کنید و تمامی اسامی را جست و جو کنید.
بعد از این کار به صورت خودکار با ریچارد تماس می‌گیرید ولی او پاسخی نمی‌دهد.
دموها را مشاهده کنید.

still-life-2-29

خانه‌ی قاتل:
با قاتل صحبت کنید.
از داخل کشوی میز چوبی NAIL FILE را بردارید. در آیینه شکسته سنسور گردن خود را ببینید.
به طرف تلویزیون رفته و RUSTY TELESCOPIC ANTENNA را از تلویزیون به لیست دارایی‌هایتان اضافه کنید. سیم متصل به تلویزیون را بررسی کنید. پالوما آن را از تلویزیون جدا می‌کند.
قسمت پایینی صفحه مغناطیسی را بررسی و به وسیله‌ی NAIL FILE آن را باز کنید.
سعی کنید به سمت درب چوبی بروید. ولی این صفحه مغناطیسی مانع از این کار می‌شود. RUSTY TELESCOPIC ANTENNA را روی کلید جریان برق که سمت چپ در چوبی قرار دارد اعمال کنید تا جریان برق قطع شود.
حالا سیم تلویزیون را به قسمت باز شده صفحه مغناطیسی وصل کنید تا این صفحه از کار بیفتد.
از کنار بخاری هیزمی POKER را بردارید. پنجره را بررسی کرده و سپس POKER را روی آن اعمال کنید.
از داخل به بیرون نگاه کنید.
حالا تمامی دارایی‌هایتان را درون کمد بگذارید.
از روی تخت MATTRESS (تشک) را برداشته و روی پنجره اعمال کنید.
ماشین را بررسی کنید. سعی کنید وارد ماشین شوید اما در قفل است.
ه حیات پشتی بروید و از انبار چوب یک عدد WOOD BEAM بردارید و آن را روی شیشه ماشین اعمال کنید.
از داخل ماشین DISCHARGED CELL PHONE و SMALL KEY را بردارید.
SMALL KEY را روی صندوقچه‌ی فلزی پشت ماشین اعمال کنید و از داخل آن CHARGER AND DICTAPHONE را بردارید. به حیاط پشتی بروید و از کنار انبار چوب، LADDER را بردارید و روی پنجره اتاق خود اعمال کنید. حالا عمل جدا سازی را روی SHARGER AND DICTAPHONE انجام دهید. سپس CELL PHONE CHARGER را با DISCHARGED CELL PHONE ترکیب کنید. سپس ترکیب حاصله را روی پریز برق کنار در چوبی اعمال کنید.

Untitled-11

خانه‌ی پالوما هرناندز:
جای پای قاتل را کنار تخت بررسی کنید. مک فرسن به کیت آزمایش احتیاج دارد. با گریس صحبت کنید تا کیت آزمایش را به شما بدهد.
به وسیله‌ی ۳D SCANNER از رد پای قاتل نمونه‌گیری و آن را آنالیز کنید.
پیام صوتی تلفن را گوش کرده و سپس در کیت آزمایش با کلیک بر روی موبایل آن را آنالیز کنید.
به سمت چپ تخت رفته و زیر تخت، موبایل را بررسی کنید. به وسیله‌ی FINGERPRINT POWDER و ۳D SCANNER از موبایل زیر تخت اثر انگشت تهیه کنید و آن را آنالیز نمایید.
به سمت کمد رفته و سعی کنید چمدان داخل کمد را باز کنید. قفل است.
با گریس صحبت کنید تا او PICK GUN را به شما بدهد. حالا به وسیله‌ی PICK GUN چمدان را باز کرده و از داخل آن MINI-DVD را بردارید.
وارد حمام شده و دریچه تهویه را بررسی و به وسیله‌ی ELECTRONIC NOSE نمونه گاز را گرفته و آنالیز کنید.
به گوشه دیگر حمام بروید و به وسیله‌ی REVEALER SPRAY و SAMPLING SWAB از خون نمونه گیری کنید و آن را آنالیز نمایید.
به طرف تلویزیون رفته MINI-DVD را روی پلیر کنار تلویزیون اعمال کنید.
زندان پالوما:
سعی کنید موبایل را بردارید. پس از صحبت با قاتل تخت را حرکت داده و از جعبه کمک‌های اولیه شیشه آنتی سرم و لوله‌های آزمایش را بردارید. شیشه آنتی سرم را روی شیر آب اعمال کنید. لوله‌ها را از هم جدا کرده و آنتی سرم را در لوله‌ها بریزید. شما باید لوله زرد را با یکی از لوله‌ها ادغام کنید تا رنگ محلول تیره شود. آنگاه ترکیب حاصله را روی کارت شناسایی پالوما اعمال کنید.
تشک را برداشته و روی شیشه ها بیندازید و از داخل جعبه HEXAGONAL KEY و MEMORY را بردارید.
به سمت کمد ها رفته و  HEXAGONAL KEYرا روی کمد سمت چپ اعمال کنید و کپسول حریق را بردارید.
دریچه فاضلاب کنار تخت را بررسی کنید. برای باز کردن آن به یک وسیله مناسب احتیاج دارید. تخت را به جای اول خود بازگردانید؛ می‌بینید میله‌ای فلزی در گوشه اتاق افتاده است.آن را بردارید. دوباره تخت را حرکت دهید و با میله فلزی دریچه را باز کنید.
به داخل دریچه خیره شوید موش‌ها مانع کار پالوما هستند. کپسول حریق را روی دریچه اعمال کنید تا موش‌ها را فراری دهد. حالا کلید را بردارید.
باز کردن در خروجی:
کپسول حریق را روی در خروجی اعمال کنید تا به اتاق جدیدی وارد شوید.
اتاق صندلی الکتریکی:
به سمت جعبه تقسیم بروید و آن را بررسی کنید.پالوما نمی‌تواند در جعبه را باز کند. به اتاق قبلی باز گردید دقیقاً پشت جعبه تقسیم از داخل اتاق‌، جعبه فیوز ها را مشاهده می‌کنید.کپسول حریق را روی جعبه فیوز اعمال کنید تا جریان الکتریکی جعبه تقسیم قطع شود.
از اتاق خارج شوید و به سمت جعبه تقسیم بروید. جعبه تقسیم را باز کرده و SMALL BULB و IRON THREAD را بردارید و اهرم را حرکت دهید.
باز کردن سنسور گردن:
به اتاق اول بازگردید و به آیینه نگاه کنید. بعد به محفظه‌های زیر سنسور نگاه کنید. به وسیله‌ی IRON THREAD چراغ های سنسور را به ترتیب مانند شکل زیر تنظیم کنید.
خروج از اتاق صندلی الکتریکی:
روی صندلی الکتریکی بنشینید. با استقاده از اهرم، صندلی را روی دری که بر روی آن نوشته شده Paloma تنظیم کنید. جعبه جریان زیر دست پالوما را باز کنید و مانند شکل زیر جریان را روی ۱۲۹ تنظیم کنید و دکمه قرمز را فشار دهید.
در باز می‌شود.
وارد اتاق جدید شوید و از داخل کمد  EMPTY SPRAYرا بردارید. از پله‌ها بالا بروید. داخل اتاق جدید از روی میز دستشویی POWDER REVEALER و SURGIACAL INSTRAMENT را بردارید.
POWDER REVEALER  را با EMPTY SPRAY ادغام کنید. به طرف اتاق زندان پالوما بروید و POWDER SPRAY را روی دستشویی اعمال کنید. به اتاق بالا بازگردید و Liquid Reveale را سمت چپ اتاق روی حروف P و E اعمال کنید.
خنثی کردن چراغ مرگ:
پس از شنیدن صدای قاتل،  دیوار را مشاهده کنید. از چپ به راست روی کاشی هایP – E – H   کلیک کنید تا چراغ مرگ خاموش شود.
خروج از اتاق:
در آهنی کنار دستشویی را امتحان کنید. بعد کپسول حریق را روی عکس گاو اعمال کنید. SMALL BULP  را در محفظه بالای جعبه تقسیم قرار دهید. بعد به وسیله‌ی Surgiacal Instrament جعبه تقسیم را باز کنید آن را وسط جعبه تقسیم قرار دهید. بعد IRON THREAD را روی فیوز پایینی اعمال کنید.
وارد آشپزخانه شده و از در پشتی خارج شوید.
ورود مک فرسن به بازی:
با همکاران خود صحبت کنید. پس از آن بوسیله موبال با (اشبی کلیر) تماس بگیرید. موبایل مک فرسن را انتخاب کنید و در قسمت messeages & contact روی call claire ashby کلیک کنید تا با او تماس بگیرید.
جلوی راه پله‌های ورودی، زمین را مشاهده کنید . جای پا و رد لاستیک اتومبیل را بررسی کنید. از کیت آزمایش ۳D SCANNER را انتخاب کرده و روی جای پا و رد لاستیک اعمال کنید، داخل کیت آزمایش شوید سپس موضوعات را آنالیز کنید.
مک پرسن بطور خودکار با اشبی تماس می‌گیرد.
پس از اتمام مکالمه به سمت دروازه اصلی رفته و شیشه‌های شکسته روی زمین را مشاهده کنید. جای پا و رد لاستیک را بررسی و به کمک ۳D SCANNER از آن‌ها نمونه گرفته و آنالیز کنید.
وارد خانه شوید. سمت راست، اتاق نشیمن وجود دارد. وارد اتاق نشیمن شده و سمت راست تصویر، ویترین شیشه‌ای را مشاهده کنید.
مک پرسن در مورد قطعه‌ای صحبت می‌کند که جابجا شده، با کمک FINGERPRINT POWDER و پس از آن ۳D SCANNER، از این قطعه انگشت نگاری و سپس اثر انگشت را آنالیز کنید.
به سمت کتابخانه بروید و از سمت راست آن،گاوصندوق را مشاهده کنید. FINGERPRINT POWDER  را روی دکمه‌ی گاوصندوق اعمال کنید و دکمه های ۱ ۹ A 4 6 را انتخاب و ok را فشاردهید تا گاوصندوق باز شود.
کاغذهای قسمت بالای گاوصندوق را مشاهده کنید. با FINGERPRINT POWDER  و ۳D SCANNER از آن اثر انگشت بگیرید و آنالیز کنید. صندوقچه را از داخل گاوصندوق برداشته و با استفاده از Pick Gun آن را باز کنید.
به طرف کتاب روی میز بروید و آن را مشاهده کنید. سپس با استفاده از SAMPLING TONGS در کیت آزمایش از کتاب نمونه برداری کنید. این نمونه مو متعلق به پالوما می‌باشد.
اشیای دیگر اتاق را بررسی کنید و پس از آن به طبقه بالا بروید. با شریف صحبت کنید.کمد را گشوده و داخل آن را بررسی کنید.DIGITALMICROSCOPE  را داخل کمد اعمال کنید. پس از آن با استفاده از SAMPLING TONGS مو را از داخل کمد برداشته و آنالیز کنید.
وارد اتاق کنار کمد شوید. این همان اتاقی است که پالوما در آن زندانی بود.
بانداژ خونی جلوی تخت را مشاهده کنید. از کیت آزمایش SAMPLING SWAB را روی بانداژ اعمال کنید. خون بدست آمده را آنالیز کنید. خون مربوط به پالوما است.
روی میز آینه شکسته را مشاهده کنید و FINGERPRINT POWDER را روی آینه اعمال کنید. پس از آن به کمک ۳D SCANNER اثر انگشت را گرفته و آنالیز کنید.
قسمت بالای تخت را مشاهده کنید. با DIGITAL MICROSCOPE دقیق‌تر آنجا را بررسی کنید و با SAMPLING TONGS مو را از آنجا برداشته و آنالیز کنید. موی بدست آمده مربوط به پالوما می‌باشد. سایر اشیای اتاق را بررسی کنید و از آنجا خارج شوید.
قسمت حمام:
در مقابل راه پله ، در حمام می‌باشد. وارد شوید. بوسیله PICK GUN جعبه کمک‌های اولیه را باز کنید.ANTI-VENOM SEROM BOX  و رسید درمانی را بردارید. از روی دستشویی DRY OLD SPONGE را بردارید. به سمت وان بروید و کف حمام را مشاهده کنید. بوسیله SAMPLING SWAB از خون نمونه گیری کرده و آن را آنالیز کنید. خون مربوط به پالوما می‌باشد. روی وان را بررسی کنید مک فرسن به چیزی مشکوک است. با استفاده از SAMPLING TONGS از آن نمونه بگیرید و آنالیز کنید.
از اتاق خارج شوید. در فلزی کنار حمام را چک کنید. مک فرسن قادر به باز کردن آن نمی‌باشد. در چوبی باقیمانده از طبقه بالا را امتحان کنید. شما به یک وسیله مناسب برای باز کردن آن نیاز دارید.
آشپزخانه:
از پله‌ها پایین بیایید و وارد آشپزخانه شوید. به سمت ظرفشویی رفته و ظرف داخل آن را مشاهده کنید. با FINGERPRINT POWDER و پس از آن ۳D SCANNER از آن اثر انگشت بگیرید. اثر انگشت مربوط به پالوما است. بار دیگر با اشبی کلیر تماس بگیرید. به طرف میز رفته و روزنامه را مشاهده کنید. روی روزنامه با خون نوشته شده «نفر بعدی چه کسی است؟». به قفسه خالی کنار در ورودی دقت کنید، می‌توانید آن را حرکت دهید، پشت آن دریچه ای وجود دارد. سعی کنید قفل آن را باز کنید. این کار را می‌توانید با PICK GUN انجام دهید. دریچه باز می‌شود، مک فرسن برای وارد شدن به دریچه به ابزار مناسب نیاز دارد.
به حیات جلویی خانه بازگردید. شریف کنار ماشین ایستاده است با او صحبت کنید. به سمت حیات پشتی بروید. داخل انبار چوب به نوشته روی ستون دقت کنید. از آن عکس بگیرید. تکه چوب افتاده روی زمین را مشاهده کنید، با گریس صحبت کنید. کیت آزمایش را باز کنید و عکس و اعداد روی ستون چوبی را مشاهده کنید.
زیر پله های پشتی، بر روی زمین موضوعات شکل زیر را مشاهده کنید

۳D SCANNER  را روی ردپا اعمال کرده و آنالیز کنید. همچنین با کمک SAMPLING TONGS از خون ریخته شده روی اشیا نمونه گیری و آن را آنالیز کنید. رد پا با اندازه ۱۰ مربوط به قاتل و اثر خون روی اشیا مربوط به پالوما می‌باشد.
به سمت گاری بروید، در آن قفل است و برای بازکردن آن به وسیله خاصی نیاز
است. پلاک را مشاهده کنید، مک فرسن نمی‌تواند آن را بخواند.
حیات پشتی را بررسی کنید و OIL CAN را از کنار بشکه‌ها به لیست دارایی‌های خود اضافه کنید.
زیرزمین:
وارد خانه شوید و به سمت در آهنی روبروی خود بروید. در را باز کنید و از پله‌ها پایین بروید. روی دیوار مقابل خود چراغ نفتی را مشاهده کنید. OIL CAN   را روی چراغ اعمال کنید. از آنجا خارج شده و به اتاق نشیمن بروید. از روی شومینه کبریت را بردارید و دوباره به زیرزمین بازگردید. حالا کبریت را روی چراغ اعمال کنید تا چراغ روشن شود.
از پله‌های سمت چپ پایین بروید. تخته سیاه را مشاهده و سپس آن را جابجا کنید. در پشت تخته سیاه را بررسی کنید. وارد اتاق کناری شوید. از روی میز DEMOLITION MASS را بردارید. از کنار تایرها از روی زمین سر نخ را بررسی کنید. به وسیله‌ی  DIGITAL MICROSCOPE خون را بررسی کنید بعد به وسیله‌ی SAMOLING TONGS نمونه مو را برداشته و خون و نمونه مو را آنالیز کنید. خون متعلق به پالوما می‌باشد. حالا تمامی ‌اشیای داخل اتاق را بررسی کنید. به اتاق تخته سیاه برگردید و به وسیله‌ی DEMOLITION MASS در را باز کنید. وارد شوید.
از روی دستشویی به وسیله‌ی SAMPLING SWAB نمونه خون را برداشته و آنالیز کنید. نمونه خون متعلق به یکی از مقتولان به نام OLIVIA است. به سمت در آهنی کنارتان بروید. به وسیله‌ی DIGITAL MICROSCOPE دیوار را بررسی کنید و بعد به وسیله‌ی SAMPLING TONGS از دیوار نمونه گیری کنید. به سمت لباس سفید رنگ بروید. از روی لوله‌ی آهنی کنار لباس به وسیله‌ی SAMPLING TONGS از خون نمونه گیری کنید. نمونه خون را آنالیز کنید. نمونه خون متعلق به یکی از مقتولین به نام JOYCE است. حالا به وسیله‌ی REVEALER SPRAY و SAMPLING TONG از روی آستین سمت چپ لباس نمونه گیری کنید. نمونه خون زا آنالیز کنید. نمونه خون بدست آمده در دیتابیس FBI متعلق به کسی نیست. حالا از در خروجی خارج شوید. سمت راست کمد آهنی روی زمین را بررسی کنید. مک فرسن معتقد است این اثر به خاطر حرکت جسمی سنگین روی زمین بوجود آمده است. جلوی در زیر مجسمه گراز وحشی را بررسی کنید. REVEALER SPRAY را روی زمین اعمال کنید و با SAMPLING SWAB  از خون بجای مانده نمونه‌گیری کنید. پس از آنالیز متوجه می‌شوید که این خون متعلق به شخصی بنام (جانت کانلی) می‌باشد.
وارد اتاق صندلی الکتریکی شوید. به سمت در خروجی بروید و از کنار در آهنی، کلید سبزرنگ را فشار دهید.

Untitled-11

به سمت جعبه تقسیم بروید و به وسیله‌ی FINGERPRINT POWDER و ۳D SCANNER از روی دستگیره جعبه تقسیم، نمونه‌گیری کنید. اثر انگشت بدست آمده را آنالیز کنید. اثر انگشت متعلق به پالوما است. روی زمین را مشاهده کنید مقداری شیشه شکسته وجود دارد ابتدا با DIGITAL MICROSCOPE  آن را به دقت بررسی کنید و سپس با SAMPLING TONGS آن را برداشته و آنالیز کنید. بعد وارد اتاق زندان پالوما شوید و تشک را بررسی کنید. بعد به وسیله‌ی SAMPLING TONGS از قطره خون روی تشک نمونه گیری کنید. نمونه خون را آنالیز کنید. نمونه خون متعلق به پالوما است. حالا بالای مهتابی را بررسی کنید. مک فرسن نمی‌تواند به آن دسترسی پیدا کند. به سمت شیر آب رفته و پایین دستشویی را بررسی کنید و سنسور گردن پالوما را از روی زمین بردارید. بعد DRY OLD SPONGE را روی شیر آب اعمال کنید.
کمد آهنی کنار تخت را بررسی کنید و از آن عکس بگیرید. عکس را آنالیز کرده و آن را مشاهده کنید. تخت را حرکت داده و نوشته‌ی روی دیوار را بخوانید«تا بعد». به طرف جعبه کمک‌های اولیه بروید و آن را باز کنید. یک مار به مک فرسن حمله می‌کند. شمارش معکوس مرگ شروع می‌شود. حالا ANTI-VENOM SEROM BOX را روی کارت شناسایی مک فرسن اعمال کنید تا شمارش معکوس مرگ از بین برود.
از این اتاق خارج شوید و از پله‌ها بالا بروید. وارد اتاق بالا شده و به سمت کانال خروج بروید. زیر کانال خروجی روی زمین را مشاهده کنید ۳D SCANNER را روی زمین اعمال کنید. رد پای کشف شده متعلق به پالوما می‌باشد.
ازکانال خارج شوید به سمت پله‌ها بروید و در آهنی مقابل خود را بررسی کنید. شما به کلید نیاز دارید.
به سمت حیات پشتی بروید.  DEMOLITION MASS را روی قفل گاری اعمال کنید و طناب را بردارید. همچنین WET OLD SPONGE را روی پلاک ماشین اعمال کنید.
با اشبی کلیر تماس بگیرید و در مورد سر نخ ها با او صحبت کنید.
به آشپزخانه بروید. اگر بیاد داشته باشید مک فرسن برای عبور از کانال آشپزخانه به وسیله مناسب احتیاج داشت. طناب را رود دریچه کانال اعمال کنید. این مسیر به اتاق سردخانه قاتل منتهی می‌گردد که شما قبلاً آنجا را بازرسی کردید.

درباره - هدف ما رضایت شما گیمر های عزیز است ...

دیدگاه خود را بیان کنید

XHTML: شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*