بازی Total War ROME II Emperor Edition
نویسنده admin در تاریخ ۲۵ آبان, ۱۳۹۳ در ساعت ۱۲:۰۶ بعد از ظهر | دسته‌بندی شده در استراتژیک، بازی کامپیوتری | با ۰ نظر

Total War: ROME II (از سری بازی‌های Total War) یکی از برترین بازی‌های استراتژیک زمان واقعی (Real-Time, Strategy) می‌باشد که بسیار مورد توجه منتقدان و مراجع معتبر بررسی بازی‌های رایانه‌ای قرار گرفته و امتیازات بالایی را نیز کسب کرده است. دوران تاریخی بازی از حدود ۳۰۰ سال قبل از میلاد مسیح آغاز و تا حدود سه دهه پس از میلاد جریان دارد و طبق استراتژی‌های شخصی اِعمال شده توسط گیمر قابل ویرایش و تغییر نیز می‌باشد. این نسخه‌ی رسمی یعنی Total War™: ROME II – Emperor Edition جدیدترین، کامل‌ترین و قطعی‌ترین نسخه از Total War: ROME II است که تمامی آپدیت‌ها، دی‌ال‌سی‌ها و پکیج‌های منتشر شده تا کنون برای این بازی را بصورت پیش‌فرض در درون خود دارد. از جانب دیگر بهبودها و ارقاهای مهمی در این نسخه صورت گرفته که از جمله‌ی آنها می‌توان به سیستم سیاسی بهبودیافته، زنجیره‌های ساختمانی بازسازی شده، تنظیم و میزان‌سازی مجدد نبردها و بهبودهای بصری در هردو کمپین و نبرد اشاره کرد.

Total War ROME II Emperor Edition -1

بازی Total War : Rome II Emperor Edition یک بازی استراتژیک فوق العاده است که نسخه جدیدی از مجموعه بازی Total War است که شامل اصلاحات گسترده، بهبود ویژگی ها و خصوصیات بازی و اضافه کردن حالت مبارزه جدیدی با نام Iperator Augustus می باشد. مهم تر از همه اینکه، افرادی که این نسخه از این بازی را دارند، می توانند هر روز آپدیت ها و بروز رسانی های جدید بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه ای داشته باشند.

sabz

علاوه بر همه بروز رسانی های ویژگی های این بازی (از جمله کنترل لمسی، دسته بندی های جدید، واحد های جدید و ارائه نسخه ای برای مکینتاش)، بازی Total War : Rome II Emperor Edition همچنین دارای سیستم مدیریت بهتر، زنجیره های ساختمانی، مبارزات متعادل شده، و جلوه های تصویری بهبود یافته هم در مبارزات و هم در روند بازی می باشد.

Total War ROME II Emperor Edition -2

داستان بازی Total War : Rome II Emperor Edition مربوط به جمهوری رم است. در نسخه قبلی از بازی، شما نقش ژولیوس سزار را به عهده داشتید و بایستی بتدریج رم را به یک امپراطوری عظیم و قدرتمند تبدیل می کردید. همراه با کشور رم، کشور ها و قوم های دیگری مانند اشکانیان در ایران، سوبیان در آلمان، قوم گل ها در فرانسه، اعراب در مصر، و یونانیان در مقدونیه هم در بازی وجود دارند. البته میدان های جنگ فقط به سرزمین ها محدود نمی شود و تا جزیره ها و دریا ها هم گسترش پیدا کرده است.

sabz

سبک ها و شیوه های مبارزه بین سربازان و خصوصاً قوم های مختلف با هم تفاوت دارد و هر کدام از آنها تاکتیک ها و استراتژی های منحصر به فرد و خاص خود را دارند و در میدان جنگ به شیوه خاص خود عمل می کنند. در نسخه حاضر، مبارزات امپراطور آگوستوس، حوادث و اتفاقات مربوط به ۴۲ سال قبل از میلاد مسیح را روایت می کند، یعنی دقیقاً زمانی که سزار به صورت وحشتناکی به قتل رسید و هرج و مرج و بی قانونی تمام شهر ها را فرا گرفت. پس از این اتفاق، جمهوری رم پا برجا ماند اما کشور به دست نزدیکان سزار به سه بخش قسمت شد. بخشی از آن را آکتاوین پسر خوانده سزار و وارث میراث او بدست گرفت، بخشی دیگر را مارک آنتونی دوست وفادار سزار به دست گرفت و بخش بعدی تحت سلطه لپیدوس قرار گرفت. حالا این سه نفر برای بدست آوردن قلمرو بیشتر وارد جنگ های سختی می شوند. از طرف دیگر، کشور های دیگر هم از این فرصت استفاده می کنند و به فکر حمله به رم می افتند. در حقیقت شما بایستی در نقش یکی از این سه حاکم باشید و موفق به فتح سرزمین های بیشتری شوید و قلمرو خود را گسترش دهید.

 Total War ROME II Emperor Edition -3

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
Processor:2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
Memory:2GB RAM
Graphics:512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support).
DirectX®:۹.۰c
Hard Drive:35 GB HD space

Additional:Screen Resolution – ۱۰۲۴×۷۶۸

sabz

سیستم پیشنهادی:

 

OS: Windows 7 / Windows 8
Processor: 2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
Memory: 4GB RAM
Graphics: 1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
DirectX®: ۱۱
Hard Drive: 35 GB HD space
Additional:Screen Resolution – ۱۹۲۰×۱۰۸۰

 

درباره - هدف ما رضایت شما گیمر های عزیز است ...

دیدگاه خود را بیان کنید

XHTML: شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*