تاریخ عرضه ی بازی Forza Motorsport 6
نویسنده admin در تاریخ ۵ اسفند, ۱۳۹۳ در ساعت ۰۵:۴۴ بعد از ظهر | دسته‌بندی شده در PC، XBOX ONE , XBOX 360، اخبار | با ۰ نظر

Aaron Greenberg مدیر اجرایی مایکروسافت اعلام کرد، بازی Forza Motorsport 6 در تعطیلات پایان سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر خواهد شد.

قبلا از این انتظار می‌رفت بازی در پاییز سال ۲۰۱۵ منتشر شود اما مایکروسافت به صورت رسمی تاریخ عرضه بازی را تعطیلات پایان سال ۲۰۱۵ اعلام کرد.
Greenberg در طول پادکست «Inner Circle» به تاریخ انتشار  «Forza Motorsport 6» برای تعطیلات سال ۲۰۱۵ اشاره کرد. علاوه بر Forza Motorsport 6 منتظر عناوین دیگری چون  Fable Legends ,The Rise Of Tomb Raider, Halo 5: Guardians, و Quantum Break هم هستیم که در تعطیلات پایان سال عرضه خواهند شد
با توجه به چندین پروژه دیگری که مایکروسافت ممکن است در طول نمایشگاه های «E3» و «گیمز کام» معرفی کند، احتمال افزایش پیدا کردن تعداد بازی‌های انحصاری این شرکت برای سال ۲۰۱۵ برای کنسول Xbox One وجود دارد.

Forza Motorsport 6

عنوان «Forza Motorsport 6» در ماه ژانویه و در طول مراسم معرفی خودرو های جدید شرکت Ford معرفی شد. این عنوان توسط استودیو Turn 10 به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در حال توسعه است. تصویری که بر روی کاور این بازی قرار میگیرد  ماشین فورد خواهد بود  ، علاوه بر این ماشین‌های جدید شرکت Ford مثل Shelby GT350 Mustang و F-150 Raptor هم در بازی حضور خواهند داشت.

۲۰۱۵ سال بسیار بزرگی برای سری Forza Motorsport 6 خواهد بود. به این دلیل که امسال همراه شده با سالگرد ۱۰ ساله شدن سری  «Forza Motorsport 6». اولین عنوان سری در سال ۲۰۰۵ و برای کنسول Xbox منتشر شد.

درباره - هدف ما رضایت شما گیمر های عزیز است ...

دیدگاه خود را بیان کنید

XHTML: شما می‌توانید از این تگ‌ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*